Outsourcing analiz laboratoryjnych

Outsourcing analiz laboratoryjnych

Świadczymy usługi outsourcingowe w zakresie analiz laboratoryjnych. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę usług analityczno-badawczych - charakter współpracy dopasujemy do zapotrzebowania Klienta: od pojedynczych badań, pakietów analiz, przez wieloetapowe procesy badawcze - po stworzenie gotowych próbników w oparciu o pożądane składniki, cechy i właściwości produktu docelowego.

Oferta skierowana jest przede wszystkich do producentów i dystrybutorów wyrobów branży kosmetycznej, chemii gospodarczej, wyrobów farmaceutycznych i suplementów diety, nawozów sztucznych, tekstylnej, spożywczej.

Badania prowadzone są przy użyciu nowoczesnego sprzętu pomiarowego i analitycznego, dzięki czemu oferowane usługi charakteryzują się wysoką precyzją i gwarantującą dokładność uzyskanych wyników.

Dzięki współpracy z naszym działem badawczym otrzymacie Państwo profesjonalne i kompleksowe usługi analityczne, gwarancję profesjonalnego serwisu w zakresie realizowanych przedsięwzięć.

Skorzystanie z naszej oferty może zaoszczędzic Państwu ponoszenie nakładów na utworzenie, modernizację lub funkcjonowanie własnego laboratorium, umożliwi maksymalną koncentrację na podstawowych celach i zadaniach firmy, ograniczy ryzyka ekonomiczne, poprawi wyniki ekonomiczne i przyśpieszy realizację wdrażanego przedsięwzięcia.

Nasze laboratorium zrealizuje dla Państwa kompleksowe usługi doradcze i analityczno-badawcze m.in. w zakresie:

  • opracowywania receptur lub ich modyfikacji,
  • oceny bezpieczeństwa,
  • badania surowców i opakowań,
  • badań mikrobiologicznych i fizykochemicznych,
  • badań dermatologicznych

Zakres świadczonych usług doradczych oraz analityczno-badawczych każdorazowo uzgadniany jest z Klientem, nasza oferta projektowana jest pod indywidualne potrzeby i oczekiwania wynikające z Państwa potrzeb i specyfikacji przedsięwzięcia.
Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i przedstawimy szczegółową ofertę - zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami

Administratorem Państwa danych osobowych zbieranych za pośrednictwem strony www.noveltyunit.pl jest NoveltyUNIT, miejsce wykonywania działalności oraz adres do doręczeń: ul. Mieczykowa 30, 35-604 Rzeszów, NIP: 8133052276, REGON: 180393391, adres poczty elektronicznej (e-mail): info@noveltyunit.pl Państwa dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia ogólnego w sprawie ochrony danych osobowych (RODO). Dane mogą być przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną w celu marketingu bezpośredniego – odpowiednio w związku z art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną lub art. 172 ust. 1 Ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – Prawo Telekomunikacyjne, w tym kierowanych w wyniku profilowania, o ile użytkownik wyraził stosowną zgodę. Dane mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom, które obsługują Administratora lub jego podwykonawcom. Dane będą przetwarzane przez czas ważności zgody lub do czasu ustania celu dla jakiego zostały zebrane. Przysługuje Panu/i prawo żądania dostępu do Pana/i danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.