Laboratorium Projektowo-Doświadczalne

Laboratorium Projektowo-Doświadczalne

Głównym obszarem działalności laboratorium jest szczegółowa analiza potrzeb klientów w zakresie wdrożeń dedykowanych urządzeń i maszyn, obsługujących nieszablonowe procesy wytwórcze. Analizując potrzeby naszych Klientów i szukając najkorzystniejszych rozwiązań stajemy się rzetelnym partnerem, przygotowującym projekty dedykowanych maszyn, urządzeń i ciągów technologicznych. Nasi specjaliści z zaangażowaniem i pasją pracują nad realizacja projektów nawet dla najbardziej wymagających Klientów. W naszej działalności liczą się profesjonalizm i otwartość. 

W swojej ofercie posiadamy szeroki zakres usług z dziedziny projektowania maszyn, urządzeń. Prace projektowe są wykonywane przez wysoko wykwalifikowanych inżynierów, w większości absolwentów kierunków mechatronicznych.

W ofercie laboratorium znajdują się m.in:

 • projektowanie dedykowanych urządzeń,
 • projektowanie maszyn i układów mechatronicznych, przy wykorzystaniu oprogramowania CAD 2D i 3D,
 • projektowanie części do maszyn już istniejących,
 • projekty modyfikacji, modernizacji istniejących maszyn i urządzeń,
 • tworzenie pełnych dokumentacji konstrukcyjnych,
 • tworzenie dokumentacji technicznych DTR i instrukcji,
 • obliczenia części maszyn,
 • wizualizacja maszyn, rendering,
 • przygotowanie funkcjonalnych prototypów do badań i testowania zastosowanych rozwiązań konstrukcyjnych,
 • przygotowanie i realizacja procesu wdrożenia,
 • pozostałe doradztwo i ekspertyzy techniczne.
Skontaktuj się z nami

Administratorem Państwa danych osobowych zbieranych za pośrednictwem strony www.noveltyunit.pl jest NoveltyUNIT, miejsce wykonywania działalności oraz adres do doręczeń: ul. Mieczykowa 30, 35-604 Rzeszów, NIP: 8133052276, REGON: 180393391, adres poczty elektronicznej (e-mail): info@noveltyunit.pl Państwa dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia ogólnego w sprawie ochrony danych osobowych (RODO). Dane mogą być przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną w celu marketingu bezpośredniego – odpowiednio w związku z art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną lub art. 172 ust. 1 Ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – Prawo Telekomunikacyjne, w tym kierowanych w wyniku profilowania, o ile użytkownik wyraził stosowną zgodę. Dane mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom, które obsługują Administratora lub jego podwykonawcom. Dane będą przetwarzane przez czas ważności zgody lub do czasu ustania celu dla jakiego zostały zebrane. Przysługuje Panu/i prawo żądania dostępu do Pana/i danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.